Corona
Wat hebben we ons allemaal moeten aanpassen tijdens deze Corona pandemie. Eerst met z’n allen zo veel mogelijk thuis blijven, afstand houden en niet meer knuffelen met elkaar.
Daarna een zomer met allerlei ingewikkelde reisadviezen, codes geel, oranje en rood, mondkapjes, quarantaine en tests. En nu gaan we een onzekere winter tegemoet.
Maar 1 ding is zeker, we zitten met z’n allen in hetzelfde schuitje en we moeten het met z’n allen doen.
Stay home, stay safe
Stay home, stay safe werd in maart onze slogan. En dat iedereen thuis bleef hebben we gemerkt. Niet alleen wilden jullie iets leuks voor jezelf kopen, maar er werd ook veel gedacht aan familie, collega’s en vrienden. Wij hebben heel wat cadeautjes ingepakt en laten afleveren op een ander adres. Ons kaartje met de tekst ‘ik hou van jou’ en ‘ik mis je’ werd vaak toegevoegd. Zeg nou zelf, wat is er nu leuker dan zomaar een spontane verrassing van iemand krijgen in lastige tijden?
Het gevoel hebben dat iemand even aan je denkt, dat je gewaardeerd of gemist wordt. Het kan soms zo makkelijk zijn om iemand een goed gevoel te geven, of in ieder geval iemand een klein beetje beter te laten voelen, een kleine opkikker in een lastig jaar. En daar zijn sieraden natuurlijk hartstikke geschikt voor.
Wij helpen je daar graag nog een beetje extra bij. Even een tekst op het kaartje of een mooi papiertje om het cadeautje, dat doen we met liefde en dat maakt het nog eens extra leuk als iemand jouw verrassing cadeau krijgt.
De nieuwe winter sieraden collectie
Voor onszelf was het natuurlijk ook ‘stay home, stay safe’. Afreizen naar onze inkoopadressen kon het hele jaar niet. Gelukkig hebben wij de afgelopen jaren hele nauwe en fijne contacten opgebouwd en daardoor konden we probleemloos nog heel veel mooie sieraden blijven ontvangen.
Voor de komende winter hebben we een heel mooi assortiment sieraden binnen gekregen, zowel uit Thailand, Italië als Bali. Ook deze keer veel edelsteen sieraden. De natuursteen oorbellen met Ioliet en Peridot zijn nieuw. En natuurlijk heel veel Maansteen oorbellen en ringen want dat is toch de meest favoriete edelsteen. Mooi in de zomer en de winter.
Speciaal voor de feestdagen is er ook weer een assortiment met Black Onyx sieraden ingekocht, want zwart is altijd goed!
Bling bling sieraden zijn, zeker voor de kerstdagen, al jaren in trek. Maar in deze toch wat donkere tijd kunnen we wel wat meer bling bling gebruiken. We hebben het assortiment earcuffs en oorbellen met zirkonia glinster steentjes daarom behoorlijk uitgebreid. Daarnaast komt er binnenkort nog een mooi assortiment met zilveren kettingen online, in allerlei soorten en maten. Fantastisch om er een hanger aan te doen of om ze met elkaar te combineren.
Wees lief!
Neem dus vooral af en toe een kijkje in onze webshop, want er komt elke week wel iets nieuws online. Leuk voor jezelf of voor iemand die je liefhebt.
Via deze blog willen wij iedereen een veilige winter wensen. Wees lief voor elkaar en jezelf!